Результати візиту у міста Львів та Рівне

Квітень 07, 2019 Минулого тижня разом з Western NIS Enterprise Fund ми представляли наш проект у Львові та Рівному, і вже сьогодні у декількох школах готують по-новому.

 

Євген Клопотенко: «Нам просто не казали, що так можна. Що можна м‘ясо поєднувати з фруктами. Можна з цибулі робити варення. Можна ароматизовувати олію за допомогою спецій. Можна їсти ячну кашу так, щоб було смачно: просто залишити її аль денте (не доварювати до в‘язкого стану) та додати до овочевих салатів. Можна робити морквяне пюре з імбиром. Можна їсти селеру. Можна перетворити буряк на солодкі панкейки. Нас цьому ніхто не навчив.

Тому я і створив новий збірник рецептур для шкільних їдалень. 110 рецептів спрямовані на те, щоб навчити дітей їсти по-іншому. Щоб вони виросли з думкою, що їжа може бути смачною та різноманітною. Щоб ця філософія стала одним з принципів життя українців. Здорових українців з високим рівнем культури харчування».

Збірник затверджений, його вже можна безкоштовно скачати та почати змінювати харчування у своїй школі. Це нескладно. Повірте. Минулого тижня разом з Western NIS Enterprise Fund ми представляли наш проект у Львові та Рівному, і вже сьогодні у декількох школах готують по-новому.

Як це спрацювало: після прес-конференції люди дізналися про збірник, відкрили його, побачили інструкцію. Батьки, директор школи, головний кухар домовилися між собою та почали впроваджувати нове меню. Ті самі продукти, та сама вартість, але інші рецепти. Максимально просто.

Інформацією про наш проект ви вже володієте. Якщо хочете змінити харчування у своїй школі, але не знаєте як, то напишіть нам - ми допоможемо.

Якщо у вашій школі вже готують за нашими збірником, то обов’язково пишіть нам про це. Щоб ми знали більше про міста та школи, які змінюють харчування у їдальнях.
————
Дякуємо представникам міських організацій Львова та Рівного за допомогу в організуванні презентації та представникам ЗМІ за висвітлювання події.