Тендер на організацію послуг тиражу та друку збірника рецептур

Грудень 18, 2023

ГО «Cult Food» запрошує кваліфіковані організації взяти участь у тендері № Т1_18/12/2023 на організацію послуг тиражу та друку збірника рецептур страв для харчування дітей в закладах освіти, дитячих закладах оздоровлення та відпочинку та закладах соціального захисту.

Усі тендерні пропозиції необхідно надіслати в електронному вигляді з підписом на пошту ГО «Cult Food» [email protected]. У темі до листа обов'язково зазначати номер тендера.

Вид предмета закупівлі: Послуга

Назва предмета закупівлі: комплексні послуги з організації тиражу та друку навчальних матеріалів.

Умови розрахунку: оплата здійснюється у дві частини: перша оплата (90% від загальної суми) здійснюється у вигляді авансу, друга (10% від загальної суми) — по факту завершення робіт відповідно до умов договору. Підтвердженням наданих послуг буде підписана з обох боків угода, акт виконаних робіт.

Необхідна тендерна документація доступна за посиланням.

Склад тендерної пропозиції:
1. Заповнена та підписана форма заявки (оригінал, Додаток 1)
2. Заповнена та підписана цінова пропозиція (оригінал, Додаток 2)
3. Витяг/Виписка з ЄДР (копія)
4. Банківські реквізити у форматі IBAN

Пропозиції на участь у тендері приймаються до 18.00 22 грудня 2023 року.

Якщо Заявник не надасть будь-який з нижчезазначених документів, його заявка розглядатиметься тендерним комітетом у межах подальшої оцінки стосовно отримання у майбутньому економічної вигоди від співпраці. Найбільш оптимальна за ціною пропозиція, яка буде відповідати вимогам, буде рекомендована для укладення Договору.
Строк поставки товарів: з дати укладення договору, за результатами проведення процедури закупівлі, та до повного виконання згідно умов договору.
Технічні, фінансові та інші умови проведення конкурсу не є публічною пропозицією укладання угоди. Організація залишає за собою право не розголошувати жодних подробиць оцінювання пропозицій. Організація має право прийняти або відхилити будь-яку пропозицію в будь-який час до підписання договору з постачальником і не несе за це відповідність.
Дякуємо за співпрацю!