Тендер на комплексні послуги з організації та проведення ігрових сесій (м. Самбір)

Липень 24, 2023

ГО «Cult Food» в рамках проекту № UKR/PCA202294/SPD2023266 
“Міжгалузева підтримка соціальних та поведінкових змін серед підлітків та молоді в Україні”  запрошує кваліфіковані організації, підприємців взяти участь у тендері № Т4_24/07/2023 на комплексні послуги з організації та проведення ігрових сесій (м. Самбір):

  • фасилітатор ігрових сесій
  • послуги спікера/тренера кухаря ігрових сесій
  • експерт з реквізиту

Усі тендерні пропозиції відправляйте в електронному вигляді на пошту ГО «Cult Food» [email protected]. У темі до листа обов'язково зазначати назву тендера.

Участь в тендері можуть брати фізичні особи, юридичні особи, фізичні особи-підприємці (ФОП). 

Вид предмета закупівлі: Послуги

Назва предмета закупівлі: комплексні послуги з організації та проведення ігрових сесій

Умови розрахунку: післяплата - оплата буде здійснена після факту здійснення надання послуг. Підтвердженням поставки товару буде підписана з обох боків угода, акт виконаних робіт.

Географія діяльності: м. Самбір

Терміни надання послуг: Послуги надаватимуться в період від одного до дев’яти місяців з момент підписання договору в залежності від результатів проекту в місті.

Об’єм надання послуг: Об’єм наданих послуг на пряму залежить від результатів проекту у місті, але не може бути більшим за 120 послуг.

Необхідна тендерна документація доступна за посиланням.

Склад тендерної пропозиції:
1. Заповнена та підписана форма заявки (оригінал, Додаток 1)
2. Заповнена та підписана цінова пропозиція (оригінал, Додаток 2)
3. Витяг/Виписка з ЄДР (копія)
4. Банківські реквізити у форматі IBAN

Пропозиції на участь у тендері приймаються до 18.00 28 липня 2023 року.

Якщо Заявник не надасть будь-який з нижчезазначених документів, його заявка розглядатиметься тендерним комітетом у межах подальшої оцінки стосовно отримання у майбутньому економічної вигоди від співпраці. Найбільш оптимальна за ціною пропозиція, яка буде відповідати вимогам, буде рекомендована для укладення Договору.
Строк поставки товарів: з дати укладення договору, за результатами проведення процедури закупівлі, та до повного виконання згідно умов договору.
Технічні, фінансові та інші умови проведення конкурсу не є публічною пропозицією укладання угоди. Організація залишає за собою право не розголошувати жодних подробиць оцінювання пропозицій. Організація має право прийняти або відхилити будь-яку пропозицію в будь-який час до підписання договору з постачальником і не несе за це відповідність.
Дякуємо за співпрацю!