Тендер на послуги з огранізації проживання та харчування представників ГО на час проведення моніторингових місій

Серпень 10, 2023

ГО «Cult Food» в рамках проекту № UKR/PCA202294/SPD2023266 “Міжгалузева підтримка соціальних та поведінкових змін серед підлітків та молоді в Україні” запрошує кваліфіковані організації, підприємців взяти участь у тендері №Т1_10/08/2023 на логістичні послуги (проживання, харчування) на час проведення моніторингових місій.

Усі тендерні пропозиції відправляйте в електронному вигляді на пошту ГО «Cult Food» [email protected]. У темі до листа обов'язково зазначати назву тендера.

Участь в тендері можуть брати фізичні особи, юридичні особи, фізичні особи-підприємці (ФОП). 

Вид предмета закупівлі: послуги

Назва предмета закупівлі: забезпечення послугами з огранізації проживання та харчування представників ГО на час проведення моніторингових місій.

Умови розрахунку: післяплата - оплата буде здійснена після факту здійснення надання послуг. Підтвердженням наданих послуг буде підписана з обох боків угода, акт виконаних робіт.

Географія діяльності: Україна

Терміни надання послуг: Послуги можуть надаватися в період до травня 2024 року з моменту підписання договору

Об’єм надання послуг:  Об’єм наданих послуг на пряму залежить від результатів проекту, кінцевий строки виконання завдань до травня 2024 року.

Необхідна тендерна документація доступна за посиланням.

Склад тендерної пропозиції:
1. Заповнена форма заявки (оригінал, Додаток 1)
2. Заповнена цінова пропозиція (оригінал, Додаток 2)
3. Витяг/Виписка з ЄДР (копія)
4. Банківські реквізити у форматі IBAN

Пропозиції на участь у тендері приймаються до 18.00 16 серпня 2023 року.

Якщо Заявник не надасть будь-який з нижчезазначених документів, його заявка розглядатиметься тендерним комітетом у межах подальшої оцінки стосовно отримання у майбутньому економічної вигоди від співпраці. Найбільш оптимальна за ціною пропозиція, яка буде відповідати вимогам, буде рекомендована для укладення Договору.
Строк поставки товарів: з дати укладення договору, за результатами проведення процедури закупівлі, та до повного виконання згідно умов договору.
Технічні, фінансові та інші умови проведення конкурсу не є публічною пропозицією укладання угоди. Організація залишає за собою право не розголошувати жодних подробиць оцінювання пропозицій. Організація має право прийняти або відхилити будь-яку пропозицію в будь-який час до підписання договору з постачальником і не несе за це відповідність.
Дякуємо за співпрацю!