Для Києва ми зробили все можливе і навіть більше.

Вчора був день шкільного харчування. Спочатку Бориспіль. Там – 40 мерів з різних міст України. Нашою метою було розповсюдити інформацію про Нове шкільне харчування I Cult Food серед представників місцевої влади нашої країни. Переконати, що зміни потрібні і це нескладно. Як результат, влада м. Бориспіль хоче перевести місцеві школи на харчування за нашими рецептами. Дякуємо меру Борисполя Анатолію Федорчуку та Виконавчий комітет Бориспільської міської ради.

Після м. Бориспіль був круглий стіл у школі №307 Деснянського району. Обговорювали зміни харчування у школах Києва. Серед присутніх – Департамент освіти і науки Києва, директора шкіл, Громадське об’єднання “БАТЬКИ SOS”. Київ (на сьогодні) проінформован про те, як змінити шкільне харчування, краще за кожне інше місто України.

Так, зміни можливі. Так, перейти на нове харчування – це просто. Так, це потрібно. Бо усвідомлювати, що ти їси та навіщо – так само важливо, як і знання географії/біології/математики/підставте свій варіант відповіді. А ще важливо, щоб у школах було смачно.

Ми розробили просту інструкцію з впровадження нового харчування у кожній школі України. Вона за цим посиланням: http://cultfood.info/faq/
Її просто треба відкрити та діяти.

А за цим посиланням можна завантажити збірник рецептур: https://cultfood.info
———
Впровадження проекту «Нове шкільне харчування | CultFood» відбувається за підтримки Western NIS Enterprise Fund.